WhatsApp Destek

Satışlarımız sona ermiştir. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

 

Çubuk Karşıyaka Yatırım Arsaları - Hobi Bahçeleri

Pursaklar Karşıyaka Mahallesi'nde 42.000 m2, ardından 40.000 m2 olarak satışa sunduğumuz iki arsalarımıza yoğun ilgi gösterdiniz  ve kısa sürede satışı tamamlandı. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda aynı bölgeden 24.000 m2 olan yeni arsamızın satışına başlamış bulunmaktayız. Arsamızın bulunduğu konum gelişime açık olup etrafında planlanan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve 50 m genişliğinde açılacak olan yol sayesinde kısa sürede değer kazanacaktır. Yol projesi hava alanı ile Kazan İlçesi’ni birbirine bağlayan alternatif çevre yolu olarak düşünülmekte olup bölgeye çok büyük katkılar sağlayacaktır. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin inşaatına yıl içinde başlanacak olması da yine bölgenin değer kazanmasında büyük etken olacaktır. 

Bu avantajlarının yanı sıra arsanız değer kazanırken sizde bahçe keyfinizi doyasıya yaşayabilir, haftanın yorgunluğunu atarken kendi yetiştirdiğiniz meyve sebzelerin tadını çıkarabilirsiniz. Kısa sürede satışlarının biteceğine inandığımız arsalarımızda bir yeriniz olmasını istiyorsanız acele edin.  

Bir ay gibi kısa bir sürede satışını bitirmiş olduğumuz arsalarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Arsamıza sondaj vurularak bütün parsellere su hattı çekilecektir. Su hattı fiyata dahildir.

  • Şehir merkezine 25 km.
  • Esenboğa havaalanı yoluna 7 km.
  • Sirkeli yolu yakınında.
  • Ankara Büyükşehir Belediyesi mücavir alanı içerisinde.
  • Havaalanı yolu ile eski İstanbul (E-5) karayolunu birbirine bağlayan proje dahilinde 50 m genişliğindeki protokol yolunun yakınında.
  • Yapılacak olan Yıldırım Beyazit Üniversitesi yakınında.
0
 
228 kez görüntülendi